+90 212 640 90 39

Sosyal Medyada Biz}

Marka Araştırması

Marka Araştırması

Marka Araştırması ;

Marka örneğine göre marka vekili tarafından marka araştırılması resmi marka veri tabanında yapılması ve marka tescil sürecini olumlu/olumsuz etkileyecek risk analizinin sunulması ile MARKANIZIN TESCİLİ’ne minimum risk ile başlanmasıdır.

 

Ücretsiz Marka Araştırma Formu

Adınız Soyadınız (gerekli)

Firma Adı(gerekli)

Telefon(gerekli)

Cep Telefonu(gerekli)

Epostanız (gerekli)

Araştırılması İstenen Markalar

Markanın Kullanılacağı Ürün ve Hizmetler

 

Marka Tescili talebinde bulunulacak markanın daha önce başkası adına marka tescili ya da marka başvurusuna konu olup olmadığı marka ön araştırması ile öğrenilebilir. Marka Ön araştırma işlemi ücretsiz olarak hizmet sözleşmesi yapıldıktan sonra Asya Patent Marka Vekilleri tarafından yapılmaktadır.

Trademark Preliminary Research

According to an instance of a trademark agent trademark by the Turkish Patent Institute, the official investigation of pre-made trademark and trademark registrationprocess,database of positive / negative impact of your brand with the introduction ofrisk analysis REGISTRATION ‘What is to start withthe minimum of risk.

Trademark Registration request be made to the brand’strademark or trademark name of other than previously subject to the application of the preliminary research to learnwhether thetrademark. Brand as a free service contract, after the preliminary investigation process carried out by Asya Patent Trademark Attorney.

21 Kasım 2015
10.011 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN