Size bir telefon kadar yakınız
0 212 640 90 39
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

İstoç Patent Ofisi

27.11.2022
315 görüntülenme
İstoç Patent Ofisi

İstoç Patent Ofisi Barkod Tescil

İstoç patent marka tescil işlemleri için 2006 yılından beri Asya Patent Ofisi olarak Yurt içi ve Yurt Dışı 4000 üzerinde müvekkilimize marka tescili, patent tescili, tasarım tescili ve barkod tescil işlemlerinde Türk Patent ve Marka Kurumun da yetkili Marka ve Patent Vekilleriyle hizmet vermekteyiz.

Barkod Tescil - Asyapatent com

Barkod Tescil – Asya Patent

Küreselleşmenin sınır tanımadığı, rekabetin hız kazandığı günümüz bilgi toplumunda markalaşma, firmaların pazarda kalıcı olabilmelerinin temel unsurlarından biri haline gelmiştir.

Bu yönüyle de başta marka patent ofisi olarak marka tescili nasıl alınır olmak üzere sınai mülkiyet hakları ve kalite belgeleri sanayi toplumunda sahip olduğundan çok daha önemli bir rol üstlenmeye başlamıştır.

İstoç Patent Marka Tescil İşlemleri

Artık dünyadaki büyük şirketlere bakıldığında marka değeri, firma değerinin çok önemli bir kısmını oluşturmaktadır. Başka bir ifade ile günümüzde artık ekonomik değer, fiziki varlıklardan çok, fikrî sermaye ile ölçülmektedir. 21. yüzyılda başarılı olmak isteyen tüm firmalarımız başta marka olmak üzere sınai mülkiyet portföylerini çok iyi oluşturmak ve yönetmek durumundadırlar. İşletmelerde tüm yöneticiler markalaşmanın ne olduğu ve nasıl daha etkin kullanılabileceği hususunda bilinç ve bilgi düzeyine sahip olmalıdır. Tek başına marka sahibi olmak için  tescil önemlidir. Ancak daha da önemlisi, katma değeri yüksek, güçlü markalara sahip olmaktır. Bu da kaliteli mallar üretmek ve hizmetler sunmak kadar, bu mal ve hizmetlere özgün, güçlü markalar oluşturmak gerekmektedir. Yani markalaşmaya önem vermeliyiz.

İstoç Patent Marka Tescil İşlemleri - Asyapatent com

İstoç Patent Marka Tescil İşlemleri

İstoç Patent Marka Tescil için

Marka oluştururken ilk adım  marka tescili Sorgulama  ile markanın kontrol edilmesidir.  Marka Başvurusu eğer markanın benzeri yok ise Başvuru yapılarak markanın tescil ettirilmesi gerekmektedir. Daha Sonra markamızın markalaşma sürecinde gereken kalite belgeleri ve izinleri almak gerekir. Yani her şey, Asya Patent Ofisine müracaat ile başlar.

Online Olarak Koruma Tescil - Asyapatent com

Online Olarak Koruma Tescil – Asya Patent

Marka başvurusu, patent başvurusu ve tasarım başvurusu işlemleri içim bizimle irtibata geçebilirsiniz.

En Kısa Zaman da ve En Doğru Şekilde

  • İsminizi Tescil Edilmesi,
  • Logonuzu Tescil Edilmesi,
  • Sloganınızı Tescil Edilmesi,

İstoç Patent Marka Tescil İçin

Online Olarak Koruma altına alıp tescilliyor ve 10 yıl boyunca takibini yapıp taklitlere karşı tescilli markanızı koruyoruz.

Asya Patent İletişim

İstoç Patent Ofisi ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız Asya Patent ile iletişime geçebilir, konunun uzmanlarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tel:

0 212 640 90 39
0 212 640 90 59
0 545 640 90 39
0 532 250 07 41
Email:

info@asyapatent.com.tr
Adres:

Kocatepe Mah. Mega Center A-Blok No:1022 Bayrampaşa İSTANBUL

İstoç Patent Ofisi