Size bir telefon kadar yakınız
0 212 640 90 39
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

Tarabya Patent Ofisi

26.01.2023
218 görüntülenme
Tarabya Patent Ofisi

Tasarım Başvurusu

Tarabya patent ofisi marka tescil işlemleri için 2006 yılından beri Asya Patent Ofisi olarak Yurt içi ve Yurt Dışı 4000 üzerinde müvekkilimize hizmet vermektedir. Çalıştığımız başlıca konular; marka tescili, patent tescili, tasarım tescili ve barkod tescil işlemleri olmakla birlikte, Türk Patent ve Marka Kurumun da yetkili Marka ve Patent Vekilleriyle hizmet vermekteyiz.

Tasarım Başvurusu - Asyapatent com

Tasarım Başvurusu – Asya Patent

Küreselleşmenin sınır tanımadığı, rekabetin hız kazandığı günümüz bilgi toplumunda markalaşma, firmaların pazarda kalıcı olabilmelerinin temel unsurlarından biri haline gelmiştir. Bu yönüyle de başta marka patent ofisi olarak marka tescili nasıl alınır olmak üzere sınai mülkiyet hakları ve kalite belgeleri sanayi toplumunda sahip olduğundan çok daha önemli bir rol üstlenmeye başlamıştır.

Katma Değeri Yüksek Markalar

Artık dünyadaki büyük şirketlere bakıldığında marka değeri, firma değerinin çok önemli bir kısmını oluşturmaktadır. Başka bir ifade ile günümüzde artık ekonomik değer, fiziki varlıklardan çok, fikrî sermaye ile ölçülmektedir. 21. yüzyılda başarılı olmak isteyen tüm firmalarımız başta marka olmak üzere sınai mülkiyet portföylerini çok iyi oluşturmak ve yönetmek durumundadırlar. İşletmelerde tüm yöneticiler markalaşmanın ne olduğu ve nasıl daha etkin kullanılabileceği hususunda bilinç ve bilgi düzeyine sahip olmalıdır. Tek başına marka sahibi olmak için tescil önemlidir. Ancak daha da önemlisi, katma değeri yüksek, güçlü markalara sahip olmaktır. Bu da kaliteli mallar üretmek ve hizmetler sunmak kadar, bu mal ve hizmetlere özgün, güçlü markalar oluşturmak gerekmektedir. Yani markalaşmaya önem vermeliyiz.

Katma Değeri Yüksek Markalar - Asyapatent com

Katma Değeri Yüksek Markalar – Asya Patent

Barkod Tescil İşlemleri

Marka oluştururken ilk adım marka tescili sorgulama ile markanın kontrol edilmesidir.  Marka Başvurusu eğer markanın benzeri yok ise Başvuru yapılarak markanın tescil ettirilmesi gerekmektedir. Daha Sonra markamızın markalaşma sürecinde gereken kalite belgeleri ve izinleri almak gerekir. Yani her şey, Asya Patent Ofisine müracaat ile başlar. Marka başvurusu, patent başvurusu ve tasarım başvurusu işlemleri içim bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Barkod Tescil İşlemleri - Asyapatent com

Barkod Tescil İşlemleri – Asya Patent

En kısa zaman da ve en doğru şekilde;

İsminizi tescil edilmesi,

Logonuzu tescil edilmesi,

Sloganınızı tescil edilmesi,

Tarabya Patent Marka Tescil için

Online Olarak Koruma altına alıp tescilliyor ve 10 yıl boyunca takibini yapıp taklitlere karşı tescilli markanızı koruyoruz.

Tarabya Patent Ofisi Asya Patent için İletişim

Markanıza değer katmak, aklınıza takılan sorulara çözüm bulmak için bizlere aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

ADRES

Kocatepe Mah. Mega Center A-Blok No:1022 Bayrampaşa İSTANBUL

TELEFON

0 212 640 90 39

0 212 640 90 59

0 545 640 90 39

0 532 250 07 41

EMAIL

info@asyapatent.com.tr