Size bir telefon kadar yakınız
0 212 640 90 39
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

BAKIRKÖY MARKA TESCİL

12.11.2022
224 görüntülenme
BAKIRKÖY MARKA TESCİL

Bakırköy Marka Tescil

Bakırköy marka tescil işlemleri için 2006 yılından beri Asya Patent Ofisi olarak Yurt içi ve Yurt Dışı 4000 üzerinde müvekkilimize marka tescili, patent tescili, tasarım tescili ve barkod tescil işlemlerinde Türk Patent ve Marka Kurumun da yetkili Marka ve Patent Vekilleriyle hizmet vermekteyiz.

Marka ve Patent Vekilleri - Asyapatent com

Marka ve Patent Vekilleri – Asya Patent

Küreselleşmenin sınır tanımadığı, rekabetin hız kazandığı günümüz bilgi toplumunda markalaşma, firmaların pazarda kalıcı olabilmelerinin temel unsurlarından biri haline gelmiştir. Bu yönüyle de başta marka patent ofisi olarak marka tescili nasıl alınır olmak üzere sınai mülkiyet hakları ve kalite belgeleri sanayi toplumunda sahip olduğundan çok daha önemli bir rol üstlenmeye başlamıştır.

Patent Başvuru İşlemleri

Artık dünyadaki büyük şirketlere bakıldığında marka değeri, firma değerinin çok önemli bir kısmını oluşturmaktadır. Başka bir ifade ile günümüzde artık ekonomik değer, fiziki varlıklardan çok, fikrî sermaye ile ölçülmektedir. 21. yüzyılda başarılı olmak isteyen tüm firmalarımız başta marka olmak üzere sınai mülkiyet portföylerini çok iyi oluşturmak ve yönetmek durumundadırlar.

Patent Başvurusu İşlemleri - Asyapatent com

Patent Başvurusu İşlemleri – Asya Patent

İşletmelerde tüm yöneticiler markalaşmanın ne olduğu ve nasıl daha etkin kullanılabileceği hususunda bilinç ve bilgi düzeyine sahip olmalıdır. Tek başına marka sahibi olmak için  tescil önemlidir. Ancak daha da önemlisi, katma değeri yüksek, güçlü markalara sahip olmaktır. Bu da kaliteli mallar üretmek ve hizmetler sunmak kadar, bu mal ve hizmetlere özgün, güçlü markalar oluşturmak gerekmektedir. Yani markalaşmaya önem vermeliyiz.

Bakırköy Marka Tescil için Tescil

Marka oluştururken ilk adım Bakırköy marka tescili sorgulama  ile markanın kontrol edilmesidir.  Marka Başvurusu eğer markanın benzeri yok ise başvuru yapılarak markanın tescil ettirilmesi gerekmektedir. Daha sonra markamızın markalaşma sürecinde gereken kalite belgeleri ve izinleri almak gerekir. Yani her şey, Asya Patent’e müracaat ile başlar.Marka Sahibi Olmak için Tescil- Asyapatent com

Marka başvurusu, patent başvurusu ve tasarım başvurusu işlemleri içim bizimle irtibata geçebilirsiniz.

En Kısa Zaman da ve En Doğru Şekilde

  • İsminizi Tescil Edilmesi,
  • Logonuzu Tescil Edilmesi,
  • Sloganınızı Tescil Edilmesi,

Markanızı Online Olarak Koruma

Online Olarak Koruma altına alıp tescilliyor ve 10 yıl boyunca takibini yapıp taklitlere karşı tescilli markanızı koruyoruz.

Asya Patent İletişim

Bakırköy marka tescili için Asya Patent ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres:

Kocatepe Mah. Mega Center A-Blok No:1022 Bayrampaşa İSTANBUL

Tel:

0 212 640 90 39
0 212 640 90 59
0 545 640 90 39
0 532 250 07 41

Bakırköy Marka Tescil